OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 - Nominacje Kapituły

 

Nominacje Kapituły pod przewodnictwem Jarosława Jabłońskiego, redaktora naczelnego "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 w kategorii KULTURA.

Wśród nominowanych w powiecie monieckim w tej kategorii są aż trzy osoby wchodzące w skład Zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego:

Barbara Kuprel, Biblioteka Publiczna w Mońkach, nominowana za organizację spotkań autorskich, które przyciągają do biblioteki dzieci i dorosłych mieszkańców Moniek. (ORK.59)SMS pod nr 72355 o treści ORK.59

Anna Porębska, prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, nominowana za organizacje festiwalu Rock na Bagnie, który jest uznaną marką znaną w całym kraju, a udział w imprezie zadeklarowało już wiele osób z odległych zakątków Polski. Rock na Bagnie jest festiwalem czerpiącym wzorce z tradycji polskich festiwali lat 80-tych z maksymalnie dużą dawką autentycznej muzyki młodych zespołów. (ORK.100) SMS pod nr 72355 o treści ORK.100

Jacek Żędzian, dyrektor artystyczny festiwalu Rock na Bagnie, nominowany za pasję, z jaką tworzy największy na Podlasiu festiwal Rock na Bagnie w Goniądzu. Pana zaangażowanie, aktywność i umiejętności pozwoliły na stworzenie wielu wydarzeń okołofestiwalowych, m.in. bagienne kino, wystawy fotograficzne, wernisaże, spotkania z artystami. (ORK.120) SMS pod nr 72355 o treści ORK.120.

Dziękujemy za wyróżnienie.


Anna Porębska, Barbara Kuprel i Jacek Żędzian

WYJAZD DO TEATRU!

Image and video hosting by TinyPic

Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym. Niech Wigilijny wieczór upłynie w szczęsciu i radości, przy staropolskich kolędach i zapachu święrkowej gałązki. 

Nowych wyzwań, śmiałych celów oraz pozytywnej energii i odwagi w spełnieniu marzeń w Nowym 2018 roku życzy

Rada oraz Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Image and video hosting by TinyPic

BAŚNIOWY TEATR DLA DZIECI

Podziękowanie za realizację zadania publicznego pod nazwą „BAŚNIOWY TEATR DLA DZIECI” w ramach ogłoszonego przez Burmistrza Moniek otwartego konkursu ofert w Gminie Mońki w 2017 roku.

 

Image and video hosting by TinyPic

ROZLICZENIE 1% PODATKU

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego dbając o jawność oraz przejrzystość swoich działań, pragnie ukazać Państwu szczegółowe sprawozdanie z przekazania 1% podatku.

Otrzymaliśmy w tym roku 26540,28 zł.. Cieszymy się, że nasze działania są zauważalne oraz doceniane przez Państwa. Przypominamy, że każdy przekazujący nam 1% podatku może wskazać cel szczegółowy, a my wydatkujemy te pieniądze zgodnie z życzeniem.

Zgodnie z zeznaniem podatkowym za 2016r. przekazano:

  • Rock na Bagnie: 11884,68 zł
  • LKS Promień Mońki: 3687,48 zł
  • ZSOiZ: 3344,58 zł
  • Klub Rodzin Autystycznych: 2143,08 zł
  • Stowarzyszenie Orzeł Przytulanka: 1499,49 zł
  • Podlasiaczki: 1179,18 zł
  • Sportowy Klub Taneczny Prestige: 905,22 zł
  • Dom Pomocy Społecznej w Mońkach: 157,86 zł
  • bez celu szczegółowego: 1738,71 zł

 Dziękujemy za otrzymane fundusze. Umożliwi to nam wspieranie lokalnych inicjatyw!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego 2012r.
www.fundacja.monki.pl