XIII edycja Festiwalu Rock na Bagnie odbędzie się jak zwykle na plaży miejskiej w Goniądzu, w dniach 30.06.-01.07.2023 r.

Prace nad każdą edycją festiwalu zaczynają się już w lipcu i trwają cały rok.  Organizacja tak dużej imprezy wymaga wielu przygotowań, uzgodnień i zdobycia odpowiednich pozwoleń. Dobór zespołów i odpowiednich artystów również wymaga bardzo dużo czasu.

Do końca roku 2022 swoją obecność na XIII edycji festiwalu w Goniądzu potwierdziły legendarne brytyjskie zespoły, takie jak: COCKNEY REJECTS i THE UKRAINIANS, oraz polskie: KSU, PÜDELSI, MOSKWA obchodząca na naszym festiwalu swój jubileusz czterdziestolecia i COCHISE ze znanym aktorem Pawłem Małaszyńskim jako wokalistą. Docelowo podczas Rock na Bagnie XIII zagra około 20 zespołów z Polski, Wielkiej Brytanii, Litwy i Białorusi. Oprócz tego, jak zwykle, szykowany jest jarmark z małą scena przy budynku Goniądzkiego Ośrodka Kultury, kino, spotkania z muzykami, utworzona zostanie również strefa dla dzieci.  To wszystko sprawia, że Goniądz przez dwa dni staje się stolicą polskiego niezależnego rocka i ściąga do siebie tłumy fanów z Polski i zagranicy.

Karnety na festiwal są dostępne w sieci sprzedaży: GoOut, Eventim i eBilet. Oprócz sprzedaży internetowej można je też nabyć w sieci sklepów Media Markt i księgarniach PWN.

Więcej informacji o imprezie znajduje się na specjalnej stronie internetowej festiwalu: www.rocknabagnie.pl  oraz na facebooku: https://www.facebook.com/RockNaBagnieofficial/

      Jacek Żędzian – dyrektor artystyczny festiwalu

członek zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Gazeta Wyborcza z 30 grudnia 2022 roku: str 17, Kultura-2023-Festiwale2023 Festiwal Rock na Bagnie wymieniany jest jako jeden z niewielu festiwali, które warto w 2023 odwiedzić.

Skip to content