20 września w Operze i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku odbyła się niezwykle ważna dla Fundacji uroczystość. Prezes Anna Porębska odebrała wyróżnienie dla Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego w konkursie Marszałka Województwa Podlaskiego w kategorii organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i województwo podlaskie.
Po raz pierwszy w historii Województwa Podlaskiego odbyła się taka gala, gdzie nagrody i wyróżnienia przyznawano organizacjom pozarządowym. Tym bardziej cieszy nas fakt zauważenia naszej działalności i przyznania wyróżnienia Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, jednej z ponad 3,5 tysiąca organizacji pozarządowych działąjących na Podlasiu.
Dziękujemy i obiecujemy nie spocząć na laurach. Przed nami kolejne wyzwania, które pozwolą rozwijać się Fundacji i całemu Powiatowi Monieckiemu.