Ogłaszamy nabór wolontariuszy VIII edycji Festiwalu Rock na Bagnie!

Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania (m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych i innych drobnych czynności, których podczas imprezy jest wiele).

Nie jest to praca lekka, ale dająca ogromną satysfakcję, za którą oferujemy darmowe posiłki, wydzielone miejsce pod namiot, zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką oraz pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować duże koncerty, festiwale czy imprezy masowe.

Praca wolontariusza trwać będzie w dniach 4 – 8 lipca 2018 r. (w sumie 5 dni). Mile widziane osoby, które już były wcześniej wolontariuszami, jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy, a jednocześnie chcące poznać festiwal od kulis. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl