Nominacje Kapituły pod przewodnictwem Jarosława Jabłońskiego, redaktora naczelnego „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej” do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 w kategorii KULTURA.

Wśród nominowanych w powiecie monieckim w tej kategorii są aż trzy osoby wchodzące w skład Zarządu Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego:

Barbara Kuprel, Biblioteka Publiczna w Mońkach, nominowana za organizację spotkań autorskich, które przyciągają do biblioteki dzieci i dorosłych mieszkańców Moniek. (ORK.59)SMS pod nr 72355 o treści ORK.59

Anna Porębska, prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, nominowana za organizacje festiwalu Rock na Bagnie, który jest uznaną marką znaną w całym kraju, a udział w imprezie zadeklarowało już wiele osób z odległych zakątków Polski. Rock na Bagnie jest festiwalem czerpiącym wzorce z tradycji polskich festiwali lat 80-tych z maksymalnie dużą dawką autentycznej muzyki młodych zespołów. (ORK.100) SMS pod nr 72355 o treści ORK.100

Jacek Żędzian, dyrektor artystyczny festiwalu Rock na Bagnie, nominowany za pasję, z jaką tworzy największy na Podlasiu festiwal Rock na Bagnie w Goniądzu. Pana zaangażowanie, aktywność i umiejętności pozwoliły na stworzenie wielu wydarzeń okołofestiwalowych, m.in. bagienne kino, wystawy fotograficzne, wernisaże, spotkania z artystami. (ORK.120) SMS pod nr 72355 o treści ORK.120.

Dziękujemy za wyróżnienie.

Anna Porębska, Barbara Kuprel i Jacek Żędzian