Podczas zbiórki na rzecz OSP zorganizowanej przez Panią Katarzynę Andrzejewską-Szuba w czasie kwietniowego pożaru Biebrzańskiego Parku Narodowego, a przeprowadzonej na portalu zbiórka.pl przy wsparciu Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego oraz Starosty Monieckiego, udało się zebrać 105 063 zł, przy wsparciu 2291 osób!
W porozumieniu ze strażakami wyposażyliśmy za to biebrzańskie drużyny OSP w pełne ubrania i hełmy bojowe!

OSP Jasionówka – Ubranie specjalne (2 szt.); OSP Knyszyn – Ubranie specjalne (2 szt.), hełm strażacki (2 szt.); OSP Jaświły – Ubranie specjalne (2 szt.); OSP Mońki – Ubranie specjalne (4 szt.), hełm strażacki (2 szt.); OSP Trzcianne – Hełm strażacki (2 szt.); OSP Goniądz – Hełm strażacki (2 szt.); OSP Długołęka – Hełm strażacki (2 szt.); OSP Chojnowo – Ubranie specjalne (6 szt.); OSP Krypno – Ubranie specjalne (2 szt.).

To dzięki Waszemu wspólnemu zaangażowaniu, Waszej dobroci i odruchowi serca nasi strażacy będą bezpieczniejsi w wykonywaniu swoich zadań. Cieszymy się, że w taki sposób możemy podziękować za trud ich pracy.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za hojność, dzięki której mogliśmy dokonać zakupów, a Pani Katarzynie Andrzejewskiej-Szuba za zorganizowanie zbiórki.

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego