Dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji w Goniądzu – podobnie jak przed Wielkanocą – przygotowały przepiękne stroiki i ozdoby świąteczne z myślą o potrzebujących. Fundacja chętnie włącza się w ich akcję poprzez sprzedaż ozdób. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kajtusia Sokołowskiego, który jest pod opieką Fundacji.
Ozdoby można dostać w siedzibie Fundacji (budynek starostwa) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14, lub umawiając się na odbiór w późniejszych godzinach poprzez nr telefonu 502401140.
Zachęcamy do wsparcia tej charytatywnej akcji.
Dowolną kwotę na rzecz rehabilitacji Kajtusia można też wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji

nr konta: Bank Spółdzielczy 08 8085 0005 0007 1404 3000 0010

– koniecznie z dopiskiem „rehabilitacja Kajtusia” i z dowodem wpłaty zgłosić się do siedziby Fundacji po odbiór wybranej świątecznej ozdoby.

Pięknie dziękujemy dziewczętom i opiekunom z MCEiR w Goniądzu za ten szczególny dar serca. BRAWO WY!